Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 12:32
 
Hak-İş İl Başkanından İnanç’a Teşekkür Ziyareti
Hak-İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Abdullah Efeoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’a ziyarette bulunarak, Hizmet-İş Sendikası üyeleri adına teşekkür etti.
Gündem Haberi


Hak-İş Konfederasyonu Van İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ı makamında ziyaret etti. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde çalışan üyeleri adına İl Müdürü İnanç’a teşekkür eden İl Başkanı Abdullah Efeoğlu, geçmişte büyük sıkıntıların yaşandığı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde işçilerin talep ve önerileri İl Müdürü sayesinde üyelerinin lehine sonuçlandığını söyledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ın her zaman işçi ve emekçinin yanında olduğunu vurgulayan Hak-İş Başkanı Efeoğlu, “Üyelerimizin birikmiş sorunları vardı. İl Müdürümüzün göreve gelmesiyle birlikte bu sorunlar en aza indirildi. Her zaman taleplerimizi dikkate alarak, işçi ve emekçinin hakkını gözeten taraf oldu. Sayın İnanç’ın talimatlarıyla birlikte işçilerimiz yeni bir sayfa açmıştır” ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ki üyelerinin sayın İnanç’la haklarına kavuştuklarına dikkat çeken Efeoğlu, “Türkiye gündemini uzun zaman meşgul eden Kredi ve Yurt Hizmetlerinde görevli üyelerimizin geriye dönük ödemeleri ile Gençlik ve Spor Hizmetlerinde çalışan üyelerimizin fazla çalışma karşılığında hak ettikleri ücretlerin de yine İl Müdürümüzün talimatıyla ödenmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Hak-İş olarak her zaman haklı mücadelenin tarafı olduk, olmaya da devam edeceğiz. Haklı mücadelemizde her zaman yanımızda olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’a teşekkür ediyor, atılan adımların tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum”diye konuştu.

Yapılan ziyarette ilin spor faaliyetlerine de değinen Başkan Efeoğlu, “Ülke genelinde spor faaliyetleri ve başarılarıyla Van olarak sürekli gündemde olan bir il haline geldik. Son zamanlarda hız kesmeyen gençlik ve spor faaliyetleri ile birlikte gençlerimiz daha iyi alanlarda eğitim görme fırsatı buldular. Van genelinde spor alanında tesisleşmenin en fazla olduğu dönemi yaşıyoruz. Bu anlamda gençlerimize bütün destekleri sunan, kapıları sonuna kadar açan Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’a teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Van Objektif
 
Etiketler: Hak-İş, İl, Başkanından, İnanç’a, Teşekkür, Ziyareti,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv Arama
Haber Yazılımı